Strona WWW

Otwórz drzwi do sukcesu - stwórz swoją stronę internetową z WordPress!

Twoja strona to Twoja wizytówka w sieci – zaufaj naszemu doświadczeniu w tworzeniu stron WordPress i osiągnij sukces online z nami.

Strona internetowa WWW

Strona internetowa WWW to opcja firm chcących zareklamować swój produkt lub usługę.

Strona WWW

1399zł

od 990PLN

Czas realizacji: ok. 7 dni roboczych

Co zawiera strona WWW?

Strona WWW to strona dla firm, które zaczynają przygodę w sieci lub chcą zareklamować swoją usługę/produkt bez konieczności posiadania rozbudowanych modułów.

Dodatkowo w pakiecie:

Pakiety strony internetowej WWW

Strona internetowa oparta na WordPress CMS to idealne rozwiązanie do stworzenia strony internetowej dla małej firmy bądź osoby prywatnej. WordPress to przede wszystkim łatwa obsługa i możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły.

Pakiet Start

1399zł

990 PLN

– najtańszy i najprostszy pakiet dla początkujących firm lub osób prywatnych. Obejmuje hosting, domenę, certyfikat SSL, szablon graficzny i system CMS. Idealny dla tych, którzy chcą mieć własną stronę wizytówkę w internecie.

Pakiet Standard

1449zł

1110 PLN

– średni pakiet dla małych i średnich firm. Obejmuje wszystko co w pakiecie Start + treści napisane przez profesjonalnego copywritera, galerię zdjęć z portfolio lub realizacjami firmy, formularz kontaktowy i mapę Google. 

Pakiet Premium

1999zł

od 1390 PLN

– zaawansowany pakiet dla większych firm lub tych, które chcą się wyróżnić na rynku. Obejmuje wszystko co w pakiecie Standard + indywidualny projekt graficzny strony, integrację z mediami społecznościowymi i statystyki odwiedzin.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA OPCJA

Pakiet VIP

2999zł

od 1990 PLN

– najdroższy i najbardziej kompleksowy pakiet dla najbardziej wymagających klientów. Obejmuje wszystko co w pakiecie Premium plus dodatkowe usługi takie jak: optymalizacja SEO, newslettery e-mailowe lub blog firmowy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Tworzymy strony internetowe w oparciu o zaawansowany system CMS WordPress i WooCommerce oraz prowadzimy kompleksowe działania SEO i SEM.

Co wyróżnia strony internetowe typu Wizytówka?

Czas realizacji

Realizacja strony internetowej WWW trwa zazwyczaj około 5 dni roboczych. W niektórych przypadkach czas stworzenia strony trwa nawet 3 dni.

Polityka prywatności

Wybierając nasz pakiet masz gwarancję, że zastosowana Polityka Prywatności, RODO czy informacje o ciasteczkach są zgodne z wymogami prawnymi.

Unikalna strona

Unikalna strona to taka, która została zaprojektowana i stworzona w sposób oryginalny, spełniający wymagania klienta oraz charakteryzuje się unikatowym wyglądem i funkcjonalnościami.

Szybkość działania

Strony internetowe tworzone przez nas działają szybko i są zgodne z wymogami wyszukiwarek.

Wtyczki

Twoja strona będzie zawierała niezbędne moduły takie jak: mapa, galeria czy skonfigurowany formularz kontaktowy.

Responsywność

Responsywność to cecha strony internetowej, która umożliwia jej dostosowanie do różnych urządzeń, zapewniając optymalną widoczność i łatwość użytkowania, niezależnie od rozmiaru ekranu.